Skip to content

Wielu ludzi, którzy zastanawiają się nad zaciągnięciem takiej pożyczki, obawia się, że będą musieli zapłacić duże pieniądze za to, że zechcieli z takiej propozycji skorzystać. Boją się wysokości odsetek, a także opłat za prowadzenie takiej pożyczki, a przecież nie ma czego się bać. Zwłaszcza jeżeli dokładnie przyjrzymy się wszystkim ofertom, a więc dokładnie porównamy najciekawsze propozycje, jakie się przed nami pojawiają.

Czasami mamy tylko prowizję

Jeżeli dokładnie przejrzymy oferty firm udzielający pożyczek pozabankowych, to może się okazać, że bez trudu trafimy na takie, gdzie przy pierwszej pożyczce nie będziemy musieli płacić za odsetki, ani marży. Wystarczy, że zapłacimy prowizję, która będzie wynosiła tylko kilka złotych i co więcej, będzie miała taką samą wartość, bez względu na to, czy będziemy pożyczać tylko kilkaset złotych, czy może będziemy pożyczać kilka tysięcy.

Taka prowizja nie wpływa znacząco na ratę

Ponieważ taka prowizja jest bardzo niska i płaci się ją za prowadzenie pożyczki, to możemy być pewni, że nie wpłynie ona znacząco na ratę. To oznacza, że cały koszt wzięcia takiej pożyczki, będzie równy temu, jak wysoka będzie dana prowizja.

Musimy się dokładnie temu wszystkiemu przyjrzeć, tak abyśmy mieli pewność, że wybierzemy taką opcję, w której do zapłacenia będziemy mieli tylko prowizję, a więc koszt związany z kredytem będzie naprawdę niewielki. Dlatego też, coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z takiej chwilówki, bo widzą, że to się naprawdę opłaca.