Skip to content

Wizyta w banku w celu wzięcia kredytu gotówkowego bywa często powodem silnego stresu. Jego przyczyną jest najczęściej ogrom wymagań stawianych przed klientem, takich jak konieczności przedstawienia zaświadczeń o dochodach czy udowodnienie pozytywnej historii kredytowej. Jeśli dołożymy do tego niespłacone zadłużenia i wpis w BIK, to najczęściej odchodzimy z kwitkiem.

Pożyczki bez BIK, rozwiązanie problemu

Będąc ujętym w rejestrach dłużników, można jednak zdobyć potrzebne środki finansowe, korzystając z oferty pożyczek pozabankowych. Udzielające ich instytucje i firmy nie podchodzą tak drobiazgowo do weryfikacji klientów, wiedząc, że każdy chce poprawić swoją sytuację materialną. Nie mają znaczenia ich wcześniejsze zobowiązania, a wszelkie formalności zostały ograniczone do złożenia odpowiedniego wniosku.

Można osobiście, można przez internet

Składa się go najczęściej osobiście w punkcie sprzedaży wybranej firmy pożyczkowej, którego pracownicy chętnie udzielą wszystkich informacji i pomogą wypełnić formularz. Oczywiście można tego dokonać także za pośrednictwem łatwej w obsłudze strony internetowej, gdzie wygodnymi suwakami wybiera się kwotę pożyczki bez bik, czas spłaty i uzupełnia najważniejsze dane osobowe. Wniosek jest przesyłany do dalszej akceptacji, ale decyzja rzadko kiedy bywa odmowna, a czeka się na nią najwyżej 30-40 minut. Na podany adres mailowy są przysyłane warunki umowy, z którymi trzeba się zapoznać, a dokumenty do podpisania przywozi do domu kurier, który odbiera je po złożeniu podpisu.