Skip to content

Pożyczka pożyczce nierówna – każdy, kto kiedykolwiek starał się o dodatkowe pieniądze dobrze o tym wie. Hasła reklamowe i slogany to jedno, jeżeli chcemy skorzystać z pożyczki musimy szczegółowo zapoznać się z wszystkimi jej zasadami i warunkami, na których jest udzielana. Warto o tym pamiętać, aby nie dać się zwieść krzykliwym hasłom. Praktycznie w ofercie każdego banku znajduje się kredyt na samochód, ale nie w każdym pożyczymy pieniądze na zakup sprzętu budowlanego. Na taką inwestycję z reguły nie decydują się jednakże osoby prywatne, ale praktycznie bez wyjątku właściciele firm i przedsiębiorstw z branży budowlanej. Taki kredyt to z reguły umowa finansowania opiewająca na zawrotną kwotę: w końcu koparki, ładowarki, walce, dźwigi czy wywrotki kosztują naprawdę sporo. Tego rodzaju kredyty udzielane są po dość długich procedurach wstępnych – chodzi o grube pieniądze, więc bank i innego rodzaju instytucje finansowe (jeżeli zdecydujemy się na pożyczkę pozabankową), muszą upewnić się, że jesteśmy wiarygodnym klientem i nie będziemy mieć problemów ze spłatą zaciągniętego zobowiązania.

Wiele możliwości

Decydują się na kredyt pamiętajmy o tym, by zawsze zapoznać się z konkurencyjną ofertą – nawet jeśli jako klienci jesteśmy od lat związani z jednym bankiem, naszym obowiązkiem nie jest przecież korzystanie z jego oferty za każdym razem. Nasz interes ma tutaj nadrzędne znaczenie.

Niskie raty

Warto pamiętać o możliwości dostosowania rat do naszych indywidualnych możliwości. Dzięki temu nie będziemy mieć problemów z ich spłatą.